Tarihçe

1981 yılında Burhan Sarıtaş ve Nuray Sarıtaş ortaklığı ile Tam Oksijen Limited Şirketi adı altında kurulan ilk firmamız, Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar Anonim Şirketi bayii olarak sınai ve medikal gazların müşterilere güvenli ve kaliteli bir şekilde tedariğini amaçlamıştır.

Sınai gazlar sektöründeki gelişimini 27 Ağustos 1997 yılında, Okser Sınai ve Tıbbi Gazlar, Tıbbi Cihazlar ve Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile güçlendirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

30 yılı aşan tecrübe, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile müşterilerine ihtiyaçları olan ürünleri ve çözümleri sunmayı ilke edinmiştir.

 

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla, dünyada hızla ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden çözüm ortaklarımızla birlikte, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşları arasında yer almak, müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kaliteli ürünler ve çözümler sunmaktır.

 

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizdeki istikrarı sürdürerek, müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, sürekli ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek saygın bir hizmet sunmaktır.